HEKİMLERİMİZ

HEKİMLERİMİZ

omer-sarac

Dt. Ömer SARAÇ

1969 yılı İskenderun doğumluyum. İlk orta lise eğitimimi İskenderun da tamamladım Üniversite eğitimimi Atatürk üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinde 1997 yılında bitirdim. Aynı yıl Yaşam Sağlık Polikiniğinde Aliağa İzmir’de 3 yıl çalıştıktan sonra Avustralya RMIT üniversitesinde eğitimime devam ettim. Avustralya dan döndükten sonra Aliağa da kendime ait Aliağa ağız ve diş sağlığı polikliniğini kurdum 2015 yılına kadar bu klinikte çalıştım. 2015 yılında Bostanlı Karşıyaka İZMİR de bulunan Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini kurarak İzmir de calışmaya başladım. Son olarak My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinin kurucu ortağı ve uluslararası bir polikliniğin Diş Hekimi olarak görev yapmaktayım. İleri düzeyde İngilizce bilmekteyim Bir çocuk babasıyım. 2006 yılından bu yana estetik diş hekimliği akademisi ve global diş hekimliği akademisi üyesiyim.

Erisa Olkun

Dt. Erisa Olkun

1983 Arnavutluk'ta doğdu. İlk, orta ve lise egitimimi Arnavutluk'ta tamamladıktan sonra, 2002-2007 Istanbul Üniversitesi, Çapa Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi. Bitirme tezini "İnley ve Onlay Estetik Restorasyonlarda Kulanılan Frezler " konusunda tamamladı. Katıldığı kongre ve eğitimler arasında çeşitli implant firmaların implant uygulama ve implant üstü protetik eğitimleri, ortodonti için şeffaf apareylerin kulanımı, diş hekimliğinde estetik , implant sonrası periodontal dokuların sağlığı ve çeşitli endodonti seminerleri bulunmaktadır.

Tuğçe Yılbaş

Dr. Tuğçe Yılbaş

1993 yılında İstanbul'da doğdum. Lise öğrenimimi Fahreddin Kerim Gökay Anadolu Lisesi'nde tamamladım. Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun oldum. Uzmanlık eğitimimi Karadeniz Teknik Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda tamamladım. Periodontoloji ve İmplantoloji alanında yurt içi ve yurt dışında birçok kongre ve sempozyuma katıldım. Aynı zamanda ITI üyesiyim. My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Kuşadası'nda diş eti hastalıkları ve implant cerrahisi alanında hizmet vermekteyim.

Fatma Seda Eren

Dt. Fatma Seda Erdem

1996 yılında Kütahya'da doğdum. İlkokulu Kütahya'da tamamladım. Eskisehir Fatih Fen Lisesinde egitime basladim. 2014 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde lisans eğitimine başladım. 2020 yılında üniversite diplomamı tamamladım. Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde diş hekimi ve sorumlu yönetici olarak çalıştım. Dentaglobal Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinde Sağlık turizmi diş hekimi olarak bir yıl çalıştım. Ağustos 2023'ten beri My Nova Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri'nde çalışıyorum.

Gamze Kızıl

Dt. Gamze Kızıl

1990 yılında Kırklareli'de doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Lüleburgaz'da, lise eğitimimi Lüleburgaz Kepirtepe Anadolu Öğretmen Lisesi'nde birincilikle tamamladım. 2008 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde lisans eğitimime başladım. 2016 yılında lisans eğitimimi tamamladıktan sonra protetik diş tedavisi alanında eğitimime devam ettim. Estetik Gülüş Tasarımı, Hollywood Gülüş tasarımları ve İmplant protez uygulamaları üzerine çalışmalarıma devam etmekteyim. Ağustos 2021'de Kuşadası klinikte hizmet vermeye başladım.

Jülide Güler

Dt. Jülide Güler

1995 yılında İzmir'de doğdum. 2014 yılında İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun olduktan sonra İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde hazırlık eğitimine başladım. Nisan 2021'den bu yana My Nova Diş Polikliniği'nde çalışıyorum.


English
Canlı Destek
1
Hasta Danışmanınız Online!
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?