İzmir in en iyi diş kliniği olan kliniğimiz; Diş implantları, eksik dişleri telafi etmenin uzun vadeli ve zahmetsiz bir yoludur, ancak implantların sizin için en iyi seçenek olup olmadığını anlamanız gerekiyor. Bunun içinde size diş implantı yapılıp yapılamayacağının öncelikli olarak incelenmesi şarttır.

Kimler diş implantı yaptırabilir?

Genel sağlık durumu iyi olan ve sağlıklı diş etlerine sahip çoğu yetişkin, izmir diş implantları kullanarak eksik dişlerini doldurabilir. Diş kemikleri büyümeye devam ettiğinden, 18 yaşından küçükler için uygun değildir. İzmir en ucuz implant diş; izmir in en iyi diş kliniği olan en iyi diş doktoru izmir de diş doktoru tavsiyesi en uygun implant izmir için sitemize geliniz. Ayrıca sigara içmek, çene bölgenize radyoterapi, iyi kontrol edilmeyen şeker hastalığı ve diş eti hastalığı diş implantları yaptırmaya engel olabilecek faktörler olduğunu belirtebiliriz.

Her vaka farklıdır, implant diş hekimliğinde tecrübeli bir diş hekimine danışmak, çözümün sizin için işe yarayıp yaramayacağını anlamanın en iyi yoludur.

İzmir En İyi Diş implantı

İzmir En İyi Diş implantı

İyi Bir Diş Hekimi Seçimi

Diş implantlarıyla devam etmeyi seçmek büyük bir karardır. İyi uygulandığında, implant güveninizi artıran uzun ömürlü bir çözüm olabilir. Bununla birlikte, devlet destekli olmayan diş implantları, mali bir yatırım gerektirir ve hastaların, taahhütte bulunmadan önce sonuçlardan, diş hekiminden ve işlemlerden memnun kalacaklarından emin olmaları önemlidir.

Her şeyden önce, yalnızca mutlu gülümsemeler sağlamada sonuçları kanıtlamakla kalmayıp aynı zamanda doğru eğitimi almış bir diş hekimini seçmek gerekir. İlk muayenenizi yaptırırken doktorunuzun ve kliniğin implant eğitimi ve önceki hasta vakaları da dahil olmak üzere çok sayıda soru sormaktan çekinmeyin.

Rahat olacağınızdan, ne bekleyeceğinizi anladığınızdan ve tüm süreç boyunca destekleneceğinizden emin olmak isteyeceksiniz. Doğru diş hekimi, ilk muayene sonuca kadar rahat ve kendinden emin olmanızı sağlayacaktır.

İmplantların Bakımı

İyi ağız hijyeni, diş implantlarınızın mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını sağlamanın önemli bir parçasıdır . İmplantlarla dişlerinizin bakımı biraz daha uzun sürebilir. Diş hekimi, implantlarınıza bakım yapmanıza yardımcı olabilecek özel diş ipleri veya diş fırçaları önererek, tedavi sonrası bakım konusunda öneride bulunacaktır.

İzmir En İyi Diş implantı

İzmir En İyi Diş implantı

Diş İmplantları İçin Yeterli Kemiğim Var Mı?

Üst çenenizdeki kemik kaybından dolayı diş implantı yaptıramayacağınız söylenmişse, Zygomatic implant uygulaması tercih edilerek istediğiniz gülümsemeyi bir günde elde edebilirsiniz. Bu yöntem kemik kaybı olan hastalar için özel olarak tasarlanmıştır.

Çoğu ağız cerrahı Zygomatic implant yerleştirme konusunda deneyimli değildir. Araştırma yaparken, bu alanda en iyisini bulmaya çalışmalısınız.

Kemik Grefti İhtiyacım Olacak mı?

Geleneksel implantlar için yeterli kemiği olmayan hastalara, kemik grefti veya sinüs kaldırma işleminin yapılması gerekir. Bu işlem hastanın tedavisine bir yıl ile 6 ay daha ekleyebilir ve düşük bir başarı oranına sahiptir.

İmplantlar Ne Kadar Başarılı?

İmplantlar, kullanılan materyallere, cerrah deneyimine, implant yerleştirme yerine ve bakıma bağlı olarak başarı oranı açısından değişebilir. Ancak tecrübeli cerrahlar tarafından yerleştirilen ve en kaliteli malzemelerle yapılan implantlar bir ömür boyu dayanabilir.  İmplantlar nadiren başarısız olur, ancak yetersiz evde bakım veya yüze kazara bir darbe, implantın zarar görmesine neden olur.

 

izmir implant doktoru tavsiye, izmir implant diş, izmir implant diş tavsiye, implant fiyatları izmir, izmir zirkonyum diş, izmir zirkon kaplama fiyatları, izmir en iyi zirkonyum diş, izmir pedodonti doktoru, izmir ortodonti tavsiye, şeffaf plak ortodonti izmir, estetik gülüş tasarımı izmir, izmirde implant diş, estetik gülüş tasarımı izmir, estetik gülüş tasarımı izmir, estetik gülüş tasarımı izmir


Canlı Destek
1
Hasta Danışmanınız Online!
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?